Witamy.

Firma EBHP oferuje szybkie, bezstresowe i bezproblemowe szkolenia BHP zarówno wstępne-instruktaż ogólny, okresowe, jak i szkolenia PPOŻ w formie szkoleń online - samokształcenie kierowane. Szkolenia przygotowane są w formie ciekawej prezentacji przesyłanej do Państwa mailem w PDF.

  • Oferujemy szybkie, bezstresowe i bezproblemowe zaświadczenia, naszą dewizą jest DZISIAJ SZKOLENIE, DZISIAJ ZAŚWIADCZENIE.

  • Karta ze szkolenia wstępnego BHP –instruktaż ogólny lub zaświadczenie: ze szkolenia okresowego BHP, szkolenia PPOŻ wysyłane są Pocztą Polską na podany przez zamawiającego adres ( pierwsza wysyłka wliczona jest w koszt szkolenia) lub drogą mailową na podany adres email.

Szkolenia zostały opracowane przez osobę posiadającą uprawnienia w zakresie przeprowadzania szkoleń PPOŻ i BHP między innymi na podstawie: Ustawy Kodeks pracy. (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94, z późn. zm.). Rozporządzenia MPIPS z dnia 26.09.1997r.w sprawie ogólnych przepisów bhp. (Dz. U. z 1997 nr 129 poz. 844 , z późn. zm.).Rozporządzenia MGiP z dnia 27.07.2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bhp (Dz.U. z 2004 nr 180 poz. 1860, z późn. zm.).

JEŻELI SZUKASZ FIRMY, GDZIE ODBĘDZIESZ SZKOLENIE BHP i PPOŻ SZYBKO, BEZTRESOWO I BEZPROBLEMOWO TO SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.